Detail podujatia
TANCUJ MI - Lukáš Adamec a hostia
Dátum 6. 4. 2019
Čas 19:00
Miesto Ateliér Babylon
Lukas Adamec aktuálne pilne pracuje na druhom albume, ktorého zvuk predstaví na dvoch unikátnych koncertoch v Košiciach a Bratislave. ????

Okrem novej produkcie publiku ponúkne i hudobné prepojenia so svojimi hosťami. Košický a bratislavský koncert s názvom TANCUJ MI sa tak stane predzvesťou nového albumu, ktorý uzrie svetlo sveta v ten istý rok. Rádiové hity na koncertoch dostanú nový šat.

Svoje plány s novou produkciou spevák nedávno poodkryl počas predstavovania unikátnej video verzie singlu Búrka slovami: „Špeciálne sa teším na skladbu, v ktorej zo seba dáme opäť kus toho nášho kapelného a zároveň slovenského temperamentu.“ Novinku Adamec plánuje zverejniť spolu s videoklipom začiatkom nasledujúceho roka. V tomto duchu bude nastavený i kompletný program a dramaturgia koncertov, ktoré idú ruka v ruke s názvom TANCUJ MI. Košický koncert sa uskutoční 22.3.2019 v Kulturparku a 6.4.2019 v bratislavskom Ateliéri Babylon.

Okrem nového zvuku, Lukáš Adamec a jeho band, ponúkne i notoricky známe hity z jeho prvej štúdiovky. Pesničky ako napríklad Horúca Láska, Keď ma raz odsúdia, Dýchaj či Búrka osviežia aj vokalistky, ktoré sme na túto hudobnú udalosť prizvali.

Prekvapením pre návštevníkov tejto veselej hudobnej udalosti bude niekoľko hostí, s ktorými sa Lukáš predstaví na jednom pódiu. Atmosféra spolupráce je úžasná, fanúšici budú môcť zažiť ochutnávku prepojenia rôznych hudobných vplyvov a talentu.

? Mená hostí sa momentálne nachádzajú pod rúškom tajomstva, ohlásime ich s veľkou parádou už čoskoro.?