Detail podujatia
ROO PANES
Dátum 22. 11. 2019
Čas 20:00
Miesto Ateliér Babylon
Anglický folkový pesničkár Roo Panes pohladí spevom Bratislavu.

Andrew "Roo" Panes, rodák z anglického Dorsetu, absolvuje na Slovensku premiéru a spoločne so svojim hudobným doprovodom povzbudí ľudí v Ateliéri Babylon.

Britský spevák je často prirovnávaný k Benovi Howardovi a podobnosť nachádzame aj vo svetovej hviezde Jackovi Johnsonovi.

Nadväzuje na tradičnú folkovú školu a často si vystačí len s akustickou gitarou. V jeho prejave je akási nevídaná čarovná schopnosť si podmaniť dav.

Na rozdiel od svojich kolegov, ktorí čerpajú z ťažkých melancholických tém, Roo Panes ťaží z vnútornej pozitivity. Jeho nádherne znejúce piesne zanechávajú odkaz. Hlboké diela sú naplnené poslaním a ich emócia má v sebe úprimnú srdečnosť.

Mimo iného, vyštudovaný teológ a tvár reklamnej kampane módnej značky BURBERRY, prežíva vo svojej 30tke pozoruhodný úspech.

Viac než 160 miliónov prehratí na Spotify a 15 miliónov vzhliadnutí na YouTube hovoria o jeho obrovskej popularite, čo potvrdzuje aj návštevnosť na jeho koncertoch.

Roo Panes vydal 3 štúdiové albumy a k najobľúbenejším piesňam patria Lullaby Love, OPHELIA, Little Giant, Tiger Striped Sky, Open Road.

Na Slovensko zavíta na jeseň 22. novembra 2019, kde nám v rámci európskeho turné ponúkne svoje lahodiace balady a predstaví nám aj materiál z nového albumu Quiet Man (2018).


Predaj vstupeniek: v stredu 13.3. od 9h